MIHA BODYTEC - dôkladne premyslený systém cvičenia

Ako to funguje?
Základom zdravia, dobrej kondície, dobrých proporcií postavy je aktívne svalstvo. Fyzická výkonnosť má zároveň aj vplyv na duševnú pohodu. Tieto pozitívne účinky sa dajú cielene vytvoriť aj elektrickou stimuláciou svalov – ak môže pôsobiť všade. Vďaka všestrannej metóde je výsledky veľmi rýchlo vidieť a cítiť, pretože pôsobí hlboko pod povrchom celého tela. Preto je miha bodytec viac ako len zariadenie na cvičenie. Ako dôkladne premyslený systém vás pozýva oboznámiť sa so základmi novej dimenzie precvičovania celého tela.

Prístroj miha bodytec
sa vyrába v Nemecku a spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a každý jeden z jeho programov sa zakladá na vedeckých poznatkoch a štúdiách. Riadiaca jednotka o veľkosti notebooku sa dá použiť vo forme stacionárnej aj mobilnej. Prístroj miha bodytec bol navrhnutý ako modulárny systém, a ako taký má možnosť jednotlivo aktivovať všetky svalové skupiny od hlavy až po päty: Funkčná vesta má elektródy v hornej a dolnej časti chrbta, na bruchu a hrudníku. Bedrový pás stimuluje sedacie svaly, elektródy na ramená a nohy plne aktivujú svaly rúk a nôh. Vesta a elektródy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby dokonale priliehala. Pásy s rýchloupínaním zabezpečujú najpohodlnejšiu manipuláciu, len nasadiť a môžeme začať!

Nosenie a pohodlie
Systém je optimalizovaný dokonale priliehavým oblečením miha bodytec. Vysoko kvalitné materiály vesty a pásov zabezpečujú pohodlné nosenie. Povrch elektród je prekrytý absorpčnou a antibakteriálnou vrstvou mikrovlákna. Stačí navlhčiť elektródy, obliecť vestu – spustiť a cítiť sa dobre.

Premyslené cičenie vo speedfitness fitness nitra